שירותי פרימיום

צי המטוסים

היכולת לשמור על רלוונטיות ויעילות בהפעלת צי מטוסים, מושתתת בראש ובראשונה על הנגשה והתאמה בעבור כל לקוח את אופי וסוג המטוס המתאימים לו.  עניין זה כמובן מבוסס על משך הטיסה, מספר היעדים ובכללם עצירות ביניים במידת הצורך, כמות הנוסעים ואופי הטיסה המבוקש. לחברת "טמיר נתיבי אוויר", יש צי מטוסים גדול ומגוון בענף התעופה הפרטית בישראל, ובכלל זה מטוסי מנהלים שיוכלו לשרת נוסע בודד, ועד למטוס שיטיס עד 26 נוסעים בנוחות יוצאת דופן. למעשה, הצי הרחב שלנו, מאפשר לך הלקוח חופש בחירה הממשי.

ליווי אישי

שעה שבחרת לטוס עימנו, מתוך הכרה והבנה שאנו מעניקים  יתרון של ניסיון רב שנים, מקצועיות ומלאכה מוקפדת, אנו נלווה אותך באופן אישי, החל מבחירת הנתיב המתאים ביותר לטיסה, המשך בהתאמת המטוס לצרכייך , וכלה בהעמדת פרטי התקשרות ואיש קשר מטעם החברה אשר יעמוד לשרותך בכל שעות היממה, בארץ ובכל מדינה אחרת בעולם, על כל מקרה ולכל צורך שלא יתעורר. אנו נעמיד על פי דרישה ליווי אישי לכל לקוח שיידרש לכך, כמו גם ליווי ואירוח בכל אחד מן הטרקלינים בארץ או בחו"ל על פי בחירת הלקוח.

שירותי הסעה

חווית הטיסה מתחילה למעשה מרגע היציאה מן הבית. אנו מציעים לכל אחד מן הלקוחות שלנו שרותי הסעה מן הבית אל שדה התעופה, ומכל שדה תעופה בעולם אל היעד הסופי. לשרותה של חברת "טמיר נתיבי אוויר" עומד צי רכבים VIP, הן בקטגוריה פרטית לנוסעים בודדים , הן בקטגוריית הביניים וכלה בהסעת המונים באמצעות רכבים מותאמים. בכל אחת מן הקטגוריות, ימתין לכם נהג אשר יידע להוביל אתכם בביטחה עד לנקודת המפגש שנקבעה.

שמיים של "גורמה"

אוכל זו דרך מקסימה ליצירת הנאה מושלמת

מתוך הבנה שביצירת הנאה צריך להשקיע, אנו מגייסים את טובי בעלי המקצוע לשקוד על תפריט המזון והמשקאות המוגשים במסגרת הטיסות שלנו. שירותי ההסעדה שלנו מגוונים, ומביאים לידי ביטוי סוגים שונים של מזון ומשקאות, כולם פרי עמלן של מסעדות  מן הטובות בארץ ובעולם ובכללן  מסעדות שף ומעדניות בוטיק

הטריות, הרב גוניות והכמות– כמו גם האפשרות של הלקוח לבחור את סוג המזון המועדף עליו, הם חלק מחוויה הוליסטית אשר שמה אותנו "גבוה מעל כולם".