אודות

טמיר נתיבי אוויר בע"מ היא חברת תעופה בבעלות פרטית, המפעילה צי של מטוסי מנהלים ומסוקים, אשר הוקמה כבר בשנת 2004 וכיום היא חברת התעופה הפרטית הוותיקה והגדולה בישראל.

אנו מתמחים בביצוע טיסות פרטיות ליעדים שונים, באמצעות צי מטוסים מגוון, אשר מסוגל לתת מענה לצרכים משתנים של כל אחד ואחת מן הלקוחות. תפיסת העולם שלנו אינה עוסקת בהטסת אנשים ממקום אחד למשנהו. אנו רואים את הטיסה הבאה שלך איתנו כחוויה אחת שלמה, מרגע קבלת ההחלטה שלך ועד להגעתך אל היעד ובהמשך ישיר השיבה הביתה.

צוות של יועצים ואנשי מקצוע, יידע להשיא את העצה הנכונה, להתאים את "מסע הלקוח" המתאים לך ולאפשר לך לבחור מבין מגוון אפשרויות של שירותים להעצמת החוויה הכוללת.

אנו מקפידים על שמירת סודיות מוחלטת באשר לקהל הלקוחות, ומעסיקים את טובי אנשי המקצוע, הן בצוות האוויר, בצוותי הקרקע וכלה בצוות האחראי על שיגור הטיסה מרגע שהחלטת להצטרף אלינו ועד סיומה של החוויה.

רמת התחזוקה של מטוסי ומסוקי החברה משקפת רמת אמינות ומהימנות גבוהים, מקצועיות וכמובן הקפדה על כל אחד מן הפרטים , התקנות וההגבלות המוטלות על מערך התעופה האזרחית מכוח התקנות, החקיקה והנחיות הבטיחות כפי שמעודכנות מעת לעת.

ניסיונה ארוך השנים של החברה במתן שרות אמין, מקצועי ומותאם, הביא לשורותינו קהל לקוחות רחב, ביניהם גופים מוסדיים, רשויות ציבוריות, סמלי שלטון ועוד.

אנחנו עשויים  לגרום לך לרצות שהטיסה לא תסתיים……..

צוות טמיר נתיבי אוויר בע"מ, המבצעי, הקרקעי וצוות הטייסים הינו צוות מקצועי ובעל ניסיון עשיר בתעופה פנים ארצית ובין לאומית

צוות הטייסים שלנו הוא מהמובילים והמקצועיים בארץ. טייסינו התנסו באלפי שעות טיסה במטוסי סילון, ובעלי ניסיון רב בטיסות פנים ארציות ובינלאומיות. צוותי האוויר שלנו עוברים הכשרות וסימולאטורים על פי התקנות בכל רחבי העולם, על מנת לשמור על רמת טיסה גבוהה במיוחד ועל בטיחות טיסה ללא דופי. צוות טייסי המסוקים שלנו מורכב מטייסים יוצאי חיל האוויר, בעלי ניסיון תעופתי של אלפי שעות טיסה, בכל תנאי אקלים. הכשרת הטייסים שלנו עומדת בראש מעייננו, תוך שאנו משכללים ומרחיבים את הידע שלהם בכל אמצעי ובכל מקום, במעורבות ובשיתוף עם גופים בינלאומיים בכל רחבי העולם..

צוות המבצעים שלנו פועל 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, ונותן מענה ללקוח החל מרגע הזמנת הטיסה ועד ההגעה אל היעד. צוות טמיר נתיבי אוויר דואג גם לפרטים הקטנים ביותר ומבצע עבור לקוחותיו את כל הסידורים הנדרשים בכל תהליך הטיסה, הכל על פי רצונו של הלקוח ומתוך הבנה והכרה בצרכים המתאימים לכל אחד ואחת…