הטיסה הפרטית

בטיסה הפרטית שלך טמונים מגוון רחב של יתרונות, ההופכים הכל לנגיש יותר, קל יותר וקרוב יותר מתמיד.....

חברת טמיר נתיבי אוויר בע"מ, מתמחה בהתאמה ייחודית ומדויקת של המוצרים שלה לכל אחד ואחת מן הלקוחות. החל מטיסה למטרת עסקים, דרך טיסה לחופשה פרטית וכלה בצורך להגיע מיעד אחד לאחר במהירות, נוחות ויעילות.

הטיסה במטוס או מסוק פרטיים  אוצרת בתוכה שלל יתרונות, הבאים לידי ביטוי בחוויית לקוח מהנה במיוחד, שונה בתכלית מן הטיסה בחברה מסחרית רגילה והיא באה לידי ביטוי באמצעות דרישה חוזרת לשימוש בשירותי חברת התעופה "טמיר נתיבי אוויר".

היכולת לבצע תכנון מושכל ויעיל של לוחות זמנים המותאמים לצורכי הלקוח, מאפשרים מיצוי מיטבי של זמנו של כל אחד ואחת מן הלקוחות שלנו. אנו יודעים לבנות ולהתוות את מסלול הטיסה הקצר ביותר, כמו גם נחיתה במאות שדות תעופה, גם ביעדים שאינם מרכזיים אשר חברות התעופה המסחריות האחרות, אינן פוקדות יעדים אלה כלל.

בעת יציאה לחופשה פרטית, הטיסה עימנו מאפשרת ללקוחותינו להגיע היישר ליעדים אליהם לא ניתן להגיע באמצעות חברות התעופה האחרות. היכולת להגיע אל יעד החופשה מבלי להידרש לתחנות ביניים ונדידה בין חברות ומטוסים שונים מהווה יתרון משמעותי ולמעשה נותנת משמעות אמיתית למילה "חופש".

באמצעות המסוקים שבבעלותנו, המצוידים בשני מנועי סילון, יוכל כל אחד מן הלקוחות להגיע ביעילות ובמהירות לכל מקום ברחבי הארץ, כולל למקומות ייחודיים ומאתגרים. נכון הדבר גם למי שמעוניין לראות את יופייה של ארץ ישראל ממעוף הציפור, שעה שהוא מתרווח בכורסאות עור מפנקות ונהנה מזווית צפייה רחבה ובהירה מחלונות המסוקים.

אנו מציעים צי מטוסים איכותי ומפנק, צוותי תעופה מיומנים ומקצועיים ורמת בטיחות גבוהה במיוחד. כל זאת לצד אירוח לבבי המאופיין בקייטרינג משובח, צוות דיילות מאיר ומקצועי ואווירת יוקרה ייחודית.